Категорија:Ахајско Кнежевство: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава ca:Categoria:Principat d'Acaia
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Principality of Achaea}})
с (Робот: Додава ca:Categoria:Principat d'Acaia)
[[Категорија:Поранешни монархии во Европа]]
 
[[ca:Categoria:Principat d'Acaia]]
[[cs:Kategorie:Achajská knížata]]
[[el:Κατηγορία:Πριγκιπάτο της Αχαΐας]]
85.496

уредувања

Прегледник