Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Косовска војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Додава: cs, de, it, sq
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Kosovo War}})
с (r2.7.2) (Бот Додава: cs, de, it, sq)
 
[[ar:تصنيف:حرب كوسوفو]]
[[cs:Kategorie:Válka v Kosovu]]
[[cy:Categori:Rhyfel Kosovo]]
[[de:Kategorie:Kosovokrieg]]
[[en:Category:Kosovo War]]
[[fr:Catégorie:Guerre du Kosovo]]
[[ko:분류:코소보 전쟁]]
[[hr:Kategorija:Rat na Kosovu]]
[[it:Categoria:Guerra del Kosovo]]
[[he:קטגוריה:מלחמות קוסובו]]
[[jv:Kategori:Perang Kosovo]]
[[ro:Categorie:Războiul din Kosovo]]
[[ru:Категория:Война НАТО против Югославии]]
[[sq:Kategoria:Lufta e Kosovës]]
[[sr:Категорија:Рат на Косову и Метохији]]
[[sh:Kategorija:Kosovski rat]]
109.264

уредувања

Прегледник