Омански Залив: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Omānas līcis
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Oman körfəzi)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Omānas līcis)
[[sw:Ghuba ya Omani]]
[[ku:Kendava Omanê]]
[[lv:Omānas līcis]]
[[lt:Omano įlanka]]
[[hu:Ománi-öböl]]
86.434

уредувања

Прегледник