Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1410“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1410
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1410)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1410)
[[ms:Kategori:1410]]
[[new:पुचः:१४१०]]
[[ja:カテゴリCategory:1410年]]
[[no:Kategori:1410]]
[[nn:Kategori:1410]]
[[sk:Kategória:1410]]
[[sl:Kategorija:Leto 1410]]
[[sh:Kategorija:1410]]
[[sv:Kategori:1410]]
[[tt:Төркем:1410 ел]]
5.636

уредувања

Прегледник