Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sk:Tkanivo
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Додава: ps:ووب)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sk:Tkanivo)
[[sq:Indi (organ)]]
[[simple:Tissue (biology)]]
[[sk:Tkanivo]]
[[sl:Tkivo]]
[[sr:Ткиво (биологија)]]
24.517

уредувања

Прегледник