Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 850-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 850-ih
с (r2.6.4) (Бот Додава: sl:Kategorija:Umrli v 850. letih)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 850-ih)
[[id:Kategori:Kematian 850-an]]
[[lv:Kategorija:850. gados mirušie]]
[[ja:Categoryカテゴリ:850年代没]]
[[nn:Kategori:Døde i 850-åra]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 850]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 50. rokoch 9. storočia]]
[[sl:Kategorija:Umrli v 850. letih]]
[[sh:Kategorija:Umrli 850-ih]]
[[fi:Luokka:850-luvulla kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 850-talet]]
126.979

уредувања

Прегледник