Разлика помеѓу преработките на „Градски стадион Кратово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бришење на "Stadion_Sileks_Kratovo.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jame...
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:Sileks Stadion)
с (Бришење на "Stadion_Sileks_Kratovo.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jame...)
{{Infobox_Stadium |
име = Градски стадион Кратово|
слика = [[Податотека:Stadion Sileks Kratovo.jpg|300px]] |
локација = [[Кратово]], [[Република Македонија|Македонија]]|
отворен = |

Прегледник