Категорија:Починати во 1470 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1470
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1470)
с (r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1470)
[[ko:분류:1470년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১৪৭০-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1470]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1470]]
[[it:Categoria:Morti nel 1470]]
109.264

уредувања

Прегледник