Разлика помеѓу преработките на „Тврдина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 15 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Брише: az:Qalalar (deleted)
с (r2.5.2) (Бот Додава: es Брише: ar, ay, be-x-old, eo, fi, fr, ga, hi, hr, id, ja, ko, la, lv, new, nn, no, qu, ro, sh, sl, ta, te, th, vi, zh)
с (Бот Брише: az:Qalalar (deleted))
[[Категорија:Замоци]]
 
[[az:Qalalar]]
[[be:Крэпасць]]
[[bs:Tvrđava]]
85.496

уредувања

Прегледник