Категорија:Починати во 810-тите: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава {{Ризница-врска|810s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:810-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|810s deaths}})
__HIDDENCAT__
{{deathdecade|8|1|9}}
{{Ризница-врска|810s deaths}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 810]]
58.155

уредувања

Прегледник