Разлика помеѓу преработките на „Концентрационен логор“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: sh:Koncentracioni logor
с (r2.7.1) (Бот Додава: eo:Koncentrejo)
с (Бот Додава: sh:Koncentracioni logor)
[[lt:Koncentracijos stovykla]]
[[hu:Koncentrációs tábor]]
[[ro:Lagăr de concentrare]]
[[nl:Concentratiekamp]]
[[ja:強制収容所]]
[[pl:Obóz koncentracyjny]]
[[pt:Campo de concentração]]
[[ro:Lagăr de concentrare]]
[[ru:Концентрационный лагерь]]
[[simple:Concentration camp]]
[[sl:Koncentracijsko taborišče]]
[[sr:Концентрациони логор]]
[[sh:Koncentracioni logor]]
[[fi:Keskitysleiri]]
[[sv:Koncentrationsläger]]
8.502

уредувања

Прегледник