Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: lt:Žemutinių sorbų kalba
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: oc:Bas sorab)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lt:Žemutinių sorbų kalba)
[[it:Lingua lusaziana inferiore]]
[[csb:Dólnosorbsczi jãzëk]]
[[lt:Žemutinių sorbų kalba]]
[[li:Nedersorbisch]]
[[nl:Nedersorbisch]]
24.517

уредувања

Прегледник