Корисник:Hanzo~mkwiki: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Замена на Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia_1991-1995.svg со Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia_1992-1995.svg (од страна на Zscout370 поради: [[commons:Commons:File renaming|File
с (The file Image:Flag_of_Macedonia_1991-95.svg has been replaced by Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia_1991-1995.svg by administrator commons:User:Cecil: ''Was in category "Duplicate", exact duplicate''. ''[[m:User:CommonsDelinker|T)
с (Замена на Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia_1991-1995.svg со Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia_1992-1995.svg (од страна на Zscout370 поради: [[commons:Commons:File renaming|File)
[[Слика:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia_1991Flag_of_the_Republic_of_Macedonia_1992-1995.svg|thumb|340px|left]]
 
{| style="float: right; border: solid 1px"

Прегледник