Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Надворешни односи на Црна Гора“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Бот Додава: ko:분류:몬테네그로의 대외 관계
с (r2.5.2) (Бот Додава: pt:Categoria:Relações internacionais de Montenegro)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ko:분류:몬테네그로의 대외 관계)
[[en:Category:Foreign relations of Montenegro]]
[[fr:Catégorie:Politique étrangère du Monténégro]]
[[ko:분류:몬테네그로의 대외 관계]]
[[pt:Categoria:Relações internacionais de Montenegro]]
[[ru:Категория:Внешняя политика Черногории]]
1.372

уредувања

Прегледник