Самостојна видеоигра: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[r2.6.5] Бот Менува: es:Videojuego de un jugador
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: pt:Jogo eletrônico para um jogador)
с ([r2.6.5] Бот Менува: es:Videojuego de un jugador)
[[de:Einzelspieler]]
[[en:Single-player video game]]
[[es:UnVideojuego de un jugador]]
[[fr:Solo (jeu vidéo)]]
[[ko:일인용 게임]]
3.985

уредувања

Прегледник