Вена: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: az:Vena, uk:Вена
с (Бот Додава: arc, hi, ro Брише: uk Менува: an, cs)
с (Бот Додава: az:Vena, uk:Вена)
[[an:Vena]]
[[arc:ܘܪܝܕܐ]]
[[az:Vena]]
[[zh-min-nan:Chēng-me̍h]]
[[bs:Vena]]
[[th:หลอดเลือดดำ]]
[[tr:Toplardamar]]
[[uk:Вена]]
[[ur:ورید]]
[[vi:Tĩnh mạch]]
46.384

уредувања

Прегледник