Прејди на содржината

Категорија:678: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:678
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, da, de, en, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, lb, mr, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, sk, sl, sv, sw, tr, tt, uz, zh)
с (r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:678)
[[tt:Төркем:678]]
[[tr:Kategori:678]]
[[war:Category:678]]
[[zh:Category:678年]]
58.155

уредувања