Самостојна видеоигра: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: hu:Egyjátékos mód
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: tr:Tek oyunculu oyun; козметички промени)
с (Бот Менува: hu:Egyjátékos mód)
[[it:Giocatore singolo]]
[[lt:Vieno žaidėjo žaidimas]]
[[hu:Single-playerEgyjátékos mód]]
[[ms:Pemain tunggal]]
[[nl:Singleplayer]]

Прегледник