СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјална веб страница на Министерството за образование и наука]
 
{{DEFAULTSORT:Илија Николовски Луј, Скопје}}
{{Никулец за училиште во Македонија}}
 

Прегледник