Корисник:Hanzo~mkwiki: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 59 бајти ,  пред 15 години
с
нема опис на уредувањето
(Ханзо, извини што ти се мешам, само мислев да ти помогнам, ако не ти се допаѓа, врати го ;))
сНема опис на уредувањето
| {{Корисник de-2}}
| {{Корисник sr-2}}
|-
| {{Корисник ru-1}}
| {{Корисник sq-0}}
|-
| {{Корисник el-0}}
4

уредувања

Прегледник