Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ако (Израел)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Acre (city)}})
с
[[Категорија:Градови во Израел]]
[[Категорија:Крстоносни места]]
[[Категорија:Антички грчкиСтарогрчки градови]]
[[Категорија:Свети градови]]
[[Категорија:Места од Новиот Завет]]

Прегледник