Разлика помеѓу преработките на „Меѓународен олимписки комитет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Организација
с (Бот Менува: ro:Comitetul Olimpic Internaţional)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Организација)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Организацијаза организација
|name = Меѓународен Олимписки Комитет
|image = Olympic rings.svg
941.847

уредувања

Прегледник