Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yo:Martin Heidegger
[[uk:Мартін Гайдеггер]]
[[vi:Martin Heidegger]]
[[yo:Martin Heidegger]]
[[zh:马丁·海德格尔]]
[[zh-yue:海德格]]
59.415

уредувања

Прегледник