Разговор со корисник:Tosevski123

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Тосевски[уреди извор]

Здраво, најпрвин оваа статија за професорот јас првпат ја забележувам и пребарував низ дневниците за бришење и не ја наоѓам дека некогаш била избришана. Како и да е, статијата не е напишано согласно енциклопедиските правила на Википедија, поради што ќе те замолам да ја прилагодиш во најскор можен рок. Пример за лекар и професор може да ти биде Никола Јанкуловски. Поздрав --Ehrlich91 (разговор) 14:19, 14 јануари 2022 (CET)[одговори]

Сега ОК ли е вака?
Проф. д-р Јосиф Тосевски Tosevski123 (разговор) 13:44, 21 јануари 2022 (CET)[одговори]