Разговор со корисник:Synthebot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Пренасочувачка страница
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Пренасочување кон:

Bot status[уреди извор]

OK, i've granted you a bot status. Best regards, Boyan (разговор) 21:49, 24 септември 2008 (UTC)