Разговор со корисник:EfkoMKD/За мене

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Со задоволство ве известуваме дека ВикиПроектот:Филм е реактивиран и поради ваше претходно учество ве покануваме повторно да се придружите. Оставете го вашиот коментар на почетната дискусија на страницата за разговор и запознајте се со сите новости читајќи ја новата проектна страница. Огромен поздрав и очекуваме ваше учество. --Макс(разговор) 17:48, 12 август 2012 (CEST)