Разговор со корисник:Albambot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

OK, you now have a bot status. Regards, Boyan 05:28, 13 септември 2008 (UTC)

Започнете разговор со Albambot

Започни разговор