Разговор со корисник:217.16.90.148

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Престанете со пореметување на содржините. Направените уредувања (тоа што сте го внеле) и така не се појавуваат пред да ги одобри администратор или проверувач. Затоа препорачувам да не си го трошите напусто времето на уредувања од овој вид. Ако продолжите да вандализирате Википедија ќе бидете блокирани и нема да можете да уредувате. --M4r51n (разговор) 12:31, 17 мај 2013 (CEST)Reply[одговори]

Stop icon Ова е вашето последно предупредување. Следниот пат кога ќе и наштетите на Википедија, ќе бидете блокирани без понатамошно известување и поговор. --Вик Ретлхед (разговор) 14:12, 20 септември 2013 (CEST)Reply[одговори]