Разговор за шаблон:Историја на Франција

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Имево во ред ли е?--Р ашоAero-stub img.svg 15:52, 11 јуни 2009 (UTC)