Разговор за предлошка:Вовед во анатомија

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Ви се допаѓа ли!!! —Претходниот непотпишан коментар е додаден од SmartM&M (разговорпридонеси) 17:58, 23 јули 2008

Против  Не, на мене не ми се допаѓа. Премногу е дречливо. Направи го шаблонот како на англиската. Brainmachinewtf? 16:36, 23 јули 2008 (UTC)
Па добро прв пат ми е да направам шаблон ко прво а ко второ за дречливоста во право си незнаев за боите кои да ги одберам немам идеја во која боја да го направам.

Ама другото мораш да признаеш дека е добро највеќе се мачев за логото да го направам како што треба тоа со линиите знаеш? Нели мораш да признаеш дека барем тоа е добро. Знам дека на англиската нема такво ама дека за очајни домаќинки некој го направил за шаблонот многу убаво па сакав и јас за ова се согласуваш!!! --Макс(разговор) 11:23, 25 јули 2008 (UTC)

За  Е сега е подобро. Гледаш, што ги смени само боите колку поубаво изгледа. Плус, тие сиви тонови се внесуваат во целата тема на статијата (болница-сиво, барем така мене ме асоцира). А интересно е горе тоа со лентите. Brainmachinewtf? 19:55, 25 јули 2008 (UTC)
Да во право си!!! А тоа со лентите стварно е како логото! Ако можеш некако да го смалиш ќе биде подобро јас незнам како!!! позз. --Макс(разговор) 15:11, 26 јули 2008 (UTC)
Сега ок ли е? Го намалив малце, ама не знам. Мислам дека е добро. Brainmachinewtf? 15:22, 26 јули 2008 (UTC)
Па незнам не е баш добро......... одлично е!!!!!!!!! Браво сеа е поубаво!!!!!!!!--Макс(разговор) 10:41, 29 јули 2008 (UTC)

Започнете разговор за Предлошка:Вовед во анатомија

Започни разговор