Разговор за Википедија:СКЗЦ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{Корисник СКЗЦ}}

Најактивна училишна викисекција[уреди извор]

Комисијата за избор на најактивна училишна викисекција додели втора награда за вашата активност во текот на учебната 2012/2013 година. Повеќе информации Википедија:Во вашето училиште#Избор на најактивни.--brest (разговор) 14:57, 23 август 2013 (CEST)