Разговор за Википедија:Почетен курс (Разговорни страници)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Навистина ли постојат портокалови слонови? --СтојанчеМајсторот 17:18, 22 јуни 2008 (UTC)

OMG! roflmao!!!1111 хаха n00b --1337Hax0rDude 17:58, 22 јуни 2008 (UTC)
Ве молам, бидете сериозни. --Brainmachinewtf? 09:21, 23 јуни 2008 (UTC)
Да постојат, но само во соништата и фантазиите на луѓето. Domnikajs (разговор) 14:19, 15 октомври 2019 (CEST)