Разговор за Википедија:Вовед

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Википедија[уреди извор]

Википедија е Најдобра страница 77.28.157.181 (разговор) 17:09, 19 декември 2013 77.28.157.181 (разговор) 17:11, 19 декември 2013 (CET)Википедија!