Разговор за Википедија:ВикиПроект УГД 2013

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Анѓеловски Тане Студент на Факултетот за образовни науки УГД

mk-3Корисникот напредно зборува македонски.

Започнете разговор за Википедија:ВикиПроект УГД 2013

Започни разговор