Разговор:Шакал

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
лого на ОУТУ „Ванчо Питошески“ - Охрид Оваа статија е дел од ВикиПроектот ОХВП, кој има за цел да ги координира активностите на учениците од ОУТУ „Ванчо Питошески“ - Охрид во создавањето и одржувањето на содржини на Википедија. Ако сакате да земете учество во проектот, може да ја уредите оваа статија, или да прочитате нешто повеќе на страницата на проектот, каде што меѓу другото може да се приклучите на проектниот тим и/или да дадете свој придонес на страницата за разговор.