Разговор:Томе Буклески

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Не знам ни дали умрел човекот, имајте на ум, и, ако можете, додадете го тој податок. Благодарам, Поречанец 15:15, 10 август 2007 (UTC)

Се најдобро за Томето но сметам дека местото не му е во оваакатегорија и барам да биде преместен