Прејди на содржината

Разговор:Смртта на Мартин Нешкоски

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија
Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Враќање на насловот

[уреди извор]

Поради содржината која целосно се однесува на неговата смрт, предлагам статијата да биде вратена на претходниот наслов „Смртта на Мартин Нешкоски“.--Kiril Simeonovski (разговор) 21:53, 9 јуни 2011 (CEST)[одговори]

И јас се согласувам со тоа. --Ajta (разговор) 22:49, 9 јуни 2011 (CEST)[одговори]
Ок Преместено, бидејќи веќе има согласност, а никој не остави поинаков коментар веќе два дена.--Kiril Simeonovski (разговор) 17:21, 11 јуни 2011 (CEST)[одговори]