Разговор:Свод на Галериј (Солун)

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • External links -> Надворешни врски, македонски превод.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 00:11, 3 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]