Разговор:Сапармурат Нијазов

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Хахахах, абе овој е ненормален еј user:Muad'Dib

  • Да, да, Туркменбаши ни е легенда! Таков човек нити се родил нити ќе се роди. --Б. Јанкулоски 22:51, 14 Април 2006 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • досега наместо до сега.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 01:03, 28 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • видеоигри наместо видео игри, одделни зборови.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 13:11, 10 август 2010 (CEST), управуван од Brest.