Разговор:Сантиметар

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

сантиметар треба да се премести на центиметар.

Inverted Pentagram.svg guitardemon666 Inverted Pentagram.svg муабет Inverted Pentagram.svg guitardemon666 Inverted Pentagram.svg