Разговор:Писмо до Стојана

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Сакам да го видам оригиналот на ова фамозно писмо! --непотпишан коментар од: 212.73.146.73 02:29, 31 мај 2010 (CEST)

И јас, ама оваа страница за разговор не е правото место. За жал. :/ --iNkubusse A? 04:52, 31 мај 2010 (CEST)