Разговор:Македонија во младото камено време

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа статија е дуплирана. Има друга статија Неолит (Zdravko 19:41, 11 февруари 2008 (UTC))

Не е копирана, сега проверив