Разговор:Конфекциски техничар

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
лого на СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп Оваа статија е дел од ВикиПроектот ППЃП, кој има за цел да ги координира активностите на учениците од СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп во создавањето и одржувањето на содржини на Википедија. Ако сакате да земете учество во проектот, може да ја уредите оваа статија, или да прочитате нешто повеќе на страницата на проектот, каде што меѓу другото може да се приклучите на проектниот тим и/или да дадете свој придонес на страницата за разговор.