Разговор:Колорадо (река)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

надворешни врски[уреди извор]

треба да се преведат надворешните врски.. M4r51n (разговор) 13:52, 25 јули 2012 (CEST)