Прејди на содржината

Разговор:Когнитивна дисонанца

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Когнитивна?

[уреди извор]

Не е ли правило статијата да биде „когнитивна дисонанца“?--Kiril Simeonovski (разговор) 00:23, 4 јули 2010 (CEST)[одговори]