Разговор:Климент Шапкарев

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Бришане на линкот кон "Спомени и мисли за Гоце Делчев" од Климент Шапкарев[уреди извор]

Корисник Kiril Simeonovski

Шо е проблемот со книгата на Климент Шапкарев "Спомени и мисли за Гоце Делчев" па га бришеш?

Strumski (разговор) 08:33, 9 април 2016 (CEST)