Разговор:Делос

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

==brest-bot проверка на правопис==

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 19:51, 1 мај 2009 (UTC), управуван од Brest.