Разговор:Глигор Стефанов Попев

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Иако биографиите дадени на сајтот се доста сувопарни биографии, т.е. фактографски (никој не може да постави копирајт над основни биографски податоци, дата на раѓање и сл.), сепак мислам дека би било добро овие да статии да се преработат или да се побара дозвола од креаторот на сајтот. --FlavrSavr (разговор) 19:29, 11 март 2009 (UTC)