Разговор:Влатко Стефановски

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Много добър! --217.9.225.146 15:08, 11 Apr 2005 (UTC)

за влатко стефановски[уреди извор]

David Leon 5 (разговор) 12:51, 22 јуни 2015 (CEST)има дел кај неговата фмилија за ќерката и синот

ќерката сега има над 22год. и таа е на факултет и зема 10/ки синот е сега полуматурант ке се запише во георги димитров и има 14год. ве молам ако сте во можност да ме ставите во оваа страна за да променувам некогаш ако има потреба и за технички грешки David Leon 5 (разговор) 12:51, 22 јуни 2015 (CEST)