Разговор:Вера Циривири-Трена

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Годината на смрт на Циривири беше згрешена, а веројатно тоа е случај и со датумот и годината на раѓање. Така што оној што може нека провери околу датумот и годината на раѓање на Циривири (Zdravko 16:54, 16 февруари 2008 (UTC))